IT řešení od A do Z

Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem projektu - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další.

Dodáváme řešení z oblastí:

Bezpečnost

Datová analytika

Servery

Síťová infrastruktura

Datová úložiště

O DNS

Společnost DNS a.s. je českým distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Na českém trhu působíme od roku 1997 a od roku 2018 na trhu slovenském. Za tu dobu se DNS vyvinula ve velmi úspěšnou, sebevědomou a finančně stabilní firmu  s obratem přesahujícím 3 miliardy korun.

Dodáváme řešení od významných výrobců z oblastí: bezpečnosti, datová analytika, servery, datová úložiště, síťová infrastruktura, či software.

IT projekt od A do Z

Pomůžeme zajistit kompletní cyklus přípravy a realizace IT projektů zahrnující nejen předprodejní podporu, podporu při samotné realizaci či poprodejní podporu. Našim obchodním partnerům a jejich zákazníkům pomáháme také s financováním IT projektů. Máme velký marketingový tým a jsme tak schopni vám zajistit i marketingovou podporu obchodu.

Zajistíme:

Konzultační služby

Náš tým zkušených konzultantů rád poradí a pomůže se všemi fázemi projektu tak, aby jeho realizace byla úspěšná, maximálně vyhovovala prostředí zákazníka a byla pro něj přínosem.

Zajistíme:

Technická podpora

Technickou podporu mohou partneři využívat již od prvního kontaktu se zákazníkem.

Zajistíme:

Financování

Pomáháme našim partnerům a koncovým zákazníkům s financováním IT projektů.

Zajistíme:

Marketing

Náš marketingový tým je připraven pomoci s aktivitami směrem ke koncovému trhu a ke zviditelnění klíčové technologie výrobce.

Zajistíme:

Logistika

Potřebujete něco převést nebo uskladnit bez ohledu na to, zdali se jedná o jediný server či několik kamionů s kompletní výbavou nového datového centra?

Zajistíme:

Vzdělávání & Certifikace

Ke spolehlivému a efektivnímu provozu IT technologií je potřeba mít aktualizované znalosti a kompetence. DNS umožňuje svým obchodním partnerům široké možnosti školení a certifikací.

Jsme autorizovaným poskytovatelem mezinárodně uznávaných certifikačních testů společností Pearson VUE. Tato certifikační platforma nabízí certifikace od nejvýznamnějších technologických firem. Nabízíme nejen certifikační testy výrobců se kterými spolupracujeme, ale také veškeré testy dostupné v síti Pearson VUE.